להפיץ את האור

התוכנית שתהפוך אתכם מבעלי עסקים עייפים למותגים מנצחים

מי אני?

נעים מאוד, אור קדוש

אני בן 34, נשוי ואבא ל3 אוצרות כבר מעל עשור שאני מלווה בעלי עסקים בפרסום העסק, מיתוג שיווק יצירת תוכן צילום והפקת סרטונים בדגש על נראות ונוכחות דיגיטלית מנצחת. אני נותן מעטפת ברמת האפיון היכרות, ונותן ערך בלי סוף כדי לחזק את הביטחון ואת המשמעות שלכם בחיים, אני עוזר לכם למצוא את היעוד שלכם בעולם ואת המשמעות כדי שאתם תפעלו אך ורק מתשוקה מסוימת ולא כי אתם צריכים לפעול.

המון ידע, דיוק, ופרקטיקה

איך בנויה התוכנית?

מציאת קהל

זה השלב שבעצם נתחיל איתו, נמצא את הקהל המתאים ביותר עבור העסק שלכם, ועל בסיס זה ניצור את הסרטונים שנעלה בעמוד שלכם , את האסטרטגיה שניצור, ואת התוכן שיופיע בעמוד ובסרטונים שניצור עבורכם.

שיפור נראות

שיפור הנראות שלכם זה אחד הדברים הכי חשובים להשגת לקוחות חדשים, לקוחות שופטים לפי כמה העמוד שלכם נראה מקצועי, אתם תלמדו איך לשפר את הנראות שלכם, והמיתוג שלכם ברשתות החברתיות, על מנת שגולשים יתפסו אתכם כמקצועיים בתחום.

בניית אסטרטגיה

לשלב הזה ניגשים אחרי שמצאנו את קהל היעד האידיאלי לעסק שלכם, כאן נבנה אסטרטגיה חזקה ואיכותית, כדי שנוכל ליצור תוכן חזק וממיר עבורכם, ואז יצאו לכם סרטונים יותר ויראליים ואיכותיים, שימשכו את הלקוחות הנכונים אליכם.

צילום סרטונים

אחרי שסיימנו את שלב האסטרטגיה, נעבור לשלב הצילום של הסרטונים, בשלב הזה נצלם כמה סרטונים עם תוכן איכותי שכתבנו מראש על מנת לחמם את הקהל שיש לכם באינסטגרם, ולמשוך אליכם עוד קהל איכותי שיכול להיות לקוח רלוונטי עבורכם.

שיווק ופרסום

בשלב הזה אתם תלמדו איך לשווק ולפרסם בצורה טובה ואיכותית, כדי שהסרטונים והפוסטים שתעלו לרשתות יתפוצצו אורגנית ויגיעו להמון צפיות, ותלמדו גם איך לקדם ממומן את אותם סרטונים ופוסטים שתעלו לעמוד.

מדריך חינמי!

המדריך למציאת קהל יעד

אני הולך לחלק לכם במתנה לגמרי, את המדריך המעשי שהשתמשתי בו בשבילי ובשביל לקוחות שעבדתי איתם, כדי למצוא קהל יעד ממיר ואיכותי בכמה שלבים פשוטים, שיעזור לכם למצוא את הבידול המתאים עבור העסק שלכם, כדי לכתוב את התוכן לסרטונים שלכם בצורה שהכי ממירה ואיכותית לקהל היעד שבחרתם לעצמכם!
להורדת המדריך, לחצו כאן למטה!

מה לקוחות אומרים עליי

המלצות מלקוחות

דניאלה לוקצ'בסקי

מטפלת ומנחה סדנאות

זאת אחת ההמלצות הכי קלות שיצא לי לעשות, לעמוד מול מצלמה זה משהו שלא הסכמתי לעשות, ורק בזכותו הסכמתי כי הוא נותן תחושה מאוד נוחה, הקמפיינים שדרגו לי את העסק בטירוף, הוא את הכל באהבה ועוזר לי בשעות לא שגרתיות.

דינה לזמי

מדריכת הורים ויועצת זוגית

אני רוצה להמליץ על אור, אור מאוד אכפתי וחשוב לו שהדברים יצאו כמו שצריך, מאז שאני נעזרת בשירותיו בצילומים, הנוכחות הדיגיטלית שלי יותר פורחת יותר עוקבים והרבה יותר אנשים רוצים לקבל את השירות שלי ולשמוע את העצות שלי.

רז עטיה

עורך דין

אור קדוש הפיק לי כמה סרטונים שהגיעו למאות אלפי צפיות, הגיע עם צוות מקצועי עם תאורה והשקיעו בפרטים הקטנים, הם היו מקצועיים בטירוף והם הקדישו לי זמן והדרך והתוצאה והשירותים היו מעולים, אני אוהב להמליץ על אנשים שעשו לי טוב במהלך הדרך.

מה התהליך?

01
מציאת קהל
נתחיל בלמידה של שיטות למחקר קהל היעד, וניצור אווטאר מדויק עבור העסק שלכם, כדי להתאים את התוכן ואת הסרטונים שניצור לקהל היעד כדי שהקהל התחבר לתוכן ולבסוף ירצה את השירותים שלכם.
01
02
נראות העמוד
בשלב השני שבתוכנית אתם תלמדו בדיוק איך ליצור ולבנות פיד אינסטגרם מושך ואיכותי, כדי שהלקוחות יבדילו אתכם מהמתחרים שלכם וירצו לקנות ולעבוד דווקא איתכם.
02
03
בניית אסטרטגיה
בשלב השלישי אתם תלמדו איך לבנות אסטרטגיה מנצחת עם הקהל יעד שבחרנו, עם האסטרטגיה תוכלו ליצור תוכן וסרטונים איכותיים שימשכו את הקהל הרלוונטי שבחרתם לפנות אליו.
03
04
איך לצלם
בשלב הרביעי אתם תלמדו איך ובאיזה תדירות לצלם את הסרטונים שלכם, כדי ליצור תדמית מקצועית עם סרטונים שנראים טוב שיהפכו את הפיד שלכם להרבה יותר יפה ומקצועי.
04
05
איך עובד פרסום
השלב החמישי והאחרון, אתם תלמדו איך בדיוק עובד שיווק ממומן ואורגני ואיך אתם יכולים להשתמש בו כדי למשוך אליכם עוד לקוחות לעסק ולקבל יותר פניות.
05

יצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

2024 © כל הזכויות שמורות ל- אור קדוש
האתר נבנה על ידי חי זריהן